catering dowóz
 

O firmie

W związku z prężnym rozwojem usług cateringowych mojej firmy na terenie Poznania, pragnę również na rynku lokalnym zaprezentować Państwu swoje usługi.

Firma "GRAL" działa od 2002 roku. Jest to rodzinna firma świadcząca usługi gastronomiczne i cateringowe tylko w Wielkopolsce.

Od 2007r. właśnie w Pobiedziskach działa mój zakład cateringowy, w którym zgodnie z decyzją Państwowej Inspekcji Sanitarnej przygotowuję posiłki od surowca po wyroby gotowe. Specjalizuję się głównie w wyrobach garmażeryjnych oraz w dostarczaniu posiłków regeneracyjnych dla firm, przedszkoli, prowadzeniu stołówek, dostarczaniu posiłków do szpitali. Organizuję imprezy firmowe, rodzinne i okolicznościowe.

Podwyższając ciągle jakość świadczonych usług od 2011 roku mam wdrożony system HACCP.

Chcę również podkreślić, że od sierpnia 2011 roku postanowiłem poszerzyć swoją działalność o Pobiedziska i okolice proponując pizzę z dowozem lub odbiorem własnym. W ten sposób mają Państwo możliwość spróbowania namiastki proponowanej przeze mnie kuchni.

Pragnę w ten sposób poinformować Państwa firmę o moich usługach i zaprosić do ewentualnej współpracy.

Na koniec chcę zaznaczyć, iż z moich usług korzystają takie firmy jak: GRUNDFOS POMPY Sp. z o.o., ORLEN TRANSPORT PŁOCK Sp. z o.o., "AGROMA" S.A., PZU ŻYCIE S.A., "PERFEXIM LTD.", Uniwersytet Przyrodniczy Wydział Ekonomia, SM "OSIEDLE MŁODYCH" W POZNANIU.

Z poważaniem

Rafał Gracz